JOLA MUSOLF

Nauczyciel z międzynarodowym certyfikatem Instytutu Jogi Iyengara w Punie (Indie). Prowadzi Szkołę Jogi w Zielonej Górze od 2003 roku. Jest absolwentką pierwszego w Polsce 3-letniego treningu dla nauczycieli jogi organizowanego przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara. "Zdobywałam wiedzę i przesiąkałam jogą pod uważnym okiem Jurka Jaguckiego w Szczecinie, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Na swojej drodze spotkałam wielu znakomitych nauczycieli jogi, m.in. Konrada Kocota, Henryka Liśkiewicza, Roberta Spicę. Swoje umiejętności poszerzam ciągle uczestnicząc w lekcjach prowadzonych przez światowej klasy nauczycieli metody Iyengara, takich jak: Faeq i Korin Biria z Francji, Lois Steinberg ze Stanów Zjednoczonych, Gabriela Gubilaro z Włoch, Korin Biria z Francji i Rita Keller z Niemiec."

EWA JĘDRZEJOWSKA

Ewa Jędrzejowska, fotograf, doktor filozofii, nauczyciel jogi. Swoją przygodę na macie zaczynała próbami własnej praktyki, wiele lat temu. Doskonaliła się kilka lat w Krakowskiej Szkole Jogi pod życzliwym okiem Konrada Kocota, u niego zdobyła szlify nauczycielskie w 2010 roku w stopniu Introductory II. Od tamtej pory pogłębia swą wiedzę na warsztatach u takich mistrzów jak Konrad Kocot, Jurek Jagucki, czy Robert Spica, doskonali pracą własną i dzieli doświadczeniem z innymi adeptami jogi. Zaprasza serdecznie do dzielenia cudownej przygody jaką jest odkrywanie możliwości własnego ciała poprzez praktykę. 

KAMA KRUSZYNA

Moje zainteresowanie jogą rozpoczęłam niewinnie w klasie maturalnej od książek z zakresu jogi i medytacji. Czytając coraz więcej i więcej zapragnęłam zakładać nogę na głowę i robić lotosy. . . co oczywiście wyglądało tylko na zdjęciach na bardzo proste pozycje jogi -asany. Po pierwszym obozie jogi wg metody Iyengara zrozumiałam, że nie chodzi o to by pozycja wyglądała jak na obrazku ale by człowiek poczuł ją całym sobą, wykonał przede wszystkim poprawnie (nie krzywdząc siebie), bardziej zrozumiał siebie i otaczający go świat. Tułając się od jednej szkoły do drugiej spotkałam Jolę, moją nauczycielkę i na macie w jej szkole jogi zostałam. Ukończyłam kurs nauczycielski prowadzony w Krakowie przez Konrada Kocota. W grudniu 2010 uzyskałam stopień nauczycielski Introductory II.

IGA BAWOROWSKA

Moje pierwsze kroki - te w życiu i te na macie, stawiałam pod czujnym okiem Mamy. Początkowo joga była dla mnie po prostu formą ruchu, która miała być bezpieczna i efektywna. W miarę upływu czasu, zanurzałam się w jodze - nauczyłam się obserwować ciało, oddech i swoje reakcje... W praktyce jogi wg metody BKS IYENGAR'a fascynuje mnie precyzja i konsekwencja w wykonywaniu asan, które nieuchronnie prowadzą do równowagi. Z biegiem lat coraz bardziej interesowałam się jogą, co zaowocowało udziałem w Kursie Polskiego Stowrzyszenia Jogi Iyengara, prowadzonym przez Konrada Kocota w Krakowie. W grudniu 2010 roku zdałam egazmin i uzyskałam certyfikat stopnia nauczycielskiego Introductory I, a w 2011 Introductory II.

Istnieje wiele publikacji na temat jogi. Różne osoby piszą, że joga łagodzi skutki stresu, odmładza ciało i umysł, dodaje energii. Nie da się opowiedzieć słowami czym jest joga. Jej oddziaływanie jest nie tylko fizyczne. Trzeba stanąć na macie i po prostu praktykować. Jeśli chcesz przekonać się, jak na Ciebie działa joga, zapraszam Cię na zajęcia.. sam/sama poznaj dobroczynne działanie jogi...

SYLWIA MILLER

Sylwia (Kirti Jasdeep Kaur) - Certyfikowany Nauczyciel Jogi Kundalini, w trakcie kursu Nam Rasayan, czyli uzdrawiania w Głębokiej Medytacji.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu AJURWEDA - holistyczna koncepcja zdrowia na GWSH.